Streetview Hofstraat 16 Oud-Vossemeer

Hofstraat 16, 4698 CJ Oud-Vossemeer

151 m² Bouwjaar 1906

Hofstraat 16 is een woonhuis in Oud-Vossemeer, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m² en een perceel van 1080 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €247.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
1080 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Hofstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Oud-Vossemeer

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

13.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

13 km

Buurtinformatie in Oud-Vossemeer

2445 Inwoners
1025 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1040 Woningvoorraad
€247.000 Gem. woningwaarde Oud-Vossemeer
73% Koopwoningen
2.565 Inwoners per km²

Locatie van Hofstraat 16

Vergelijkbare woningen in Oud-Vossemeer

Veelgestelde vragen over Hofstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Hofstraat 16?

De prijsindicatie voor Hofstraat 16 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud-Vossemeer is €247.000. Dat komt neer op circa €1.636 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hofstraat 16 zich tot de wijk Oud-Vossemeer?

Hofstraat 16 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Oud-Vossemeer. De buurt telt 1.040 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.565 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hofstraat 16?

Hofstraat 16 is een woonhuis in Oud-Vossemeer, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hofstraat 16 vergeleken met de buurt?

Hofstraat 16 heeft 151 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1080 m². In Oud-Vossemeer ligt de gemiddelde woningwaarde op €247.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oud-Vossemeer?

De wijk Oud-Vossemeer in Oud-Vossemeer (Zeeland) kenmerkt zich door 2.445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €247.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Vossemeer?

Vanuit Hofstraat 16 in Oud-Vossemeer bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 13.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oud-Vossemeer?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hofstraat 16: ziekenhuis op 5.1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 5.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oud-Vossemeer?

Recreatie nabij Oud-Vossemeer: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Hofstraat 16?