Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2013
- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 120 m²
- Inhoud
- 280 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Muzieklaan 67 is een woonhuis in Oud-Beijerland, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 120 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €433.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Muzieklaan 67
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
13.7 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
1.2 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
12.8 kmDe prijsindicatie voor Muzieklaan 67 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud-Beijerland Poortwijk is €433.000. Dat komt neer op circa €4.811 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMuzieklaan 67 is een woonhuis van 90 m² in de wijk Oud-Beijerland Poortwijk. De buurt telt 1.936 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.760 inwoners per km².
Muzieklaan 67 is een woonhuis in Oud-Beijerland Poortwijk, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Muzieklaan 67 heeft 90 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Het perceel is 120 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Oud-Beijerland Poortwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €433.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Muzieklaan 67 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Muzieklaan 67 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Oud-Beijerland Poortwijk in Oud-Beijerland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €433.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Muzieklaan 67 in Oud-Beijerland Poortwijk bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 13.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Muzieklaan 67: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.2 km.