Streetview Koningin Julianaweg 68 Oranjewoud

Koningin Julianaweg 68, 8453 WE Oranjewoud

270 m² Bouwjaar 1964 7 kamers Label B

Koningin Julianaweg 68 is een woonhuis in Oranjewoud, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 270 m², een perceel van 2435 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €514.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
270 m²
Perceeloppervlakte
2435 m²
Inhoud
850 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Koningin Julianaweg 68

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Julianaweg 68

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
138.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.5%
CO₂-emissie
32.29 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oranjewoud

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Oranjewoud

1620 Inwoners
675 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
682 Woningvoorraad
€514.000 Gem. woningwaarde Oranjewoud
86% Koopwoningen
325 Inwoners per km²

Locatie van Koningin Julianaweg 68

Vergelijkbare woningen in Oranjewoud

Veelgestelde vragen over Koningin Julianaweg 68

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Julianaweg 68?

De prijsindicatie voor Koningin Julianaweg 68 ligt rond €445.000 tot €545.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranjewoud is €514.000. Dat komt neer op circa €1.904 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Julianaweg 68 zich tot de wijk Oranjewoud?

Koningin Julianaweg 68 is een woonhuis van 270 m² in de wijk Oranjewoud. De buurt telt 682 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 325 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Julianaweg 68?

Koningin Julianaweg 68 is een woonhuis in Oranjewoud, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Koningin Julianaweg 68 vergeleken met de buurt?

Koningin Julianaweg 68 heeft 270 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 2435 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Oranjewoud ligt de gemiddelde woningwaarde op €514.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Julianaweg 68 en wat betekent dat?

Koningin Julianaweg 68 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-01-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningin Julianaweg 68?

Koningin Julianaweg 68 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Oranjewoud?

De wijk Oranjewoud in Oranjewoud (Friesland) kenmerkt zich door 1.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €514.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjewoud?

Vanuit Koningin Julianaweg 68 in Oranjewoud bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.