Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1963
- Woonoppervlakte
- 194 m²
- Perceeloppervlakte
- 698 m²
Koningin Julianaweg 53 is een woonhuis in Oranjewoud, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m² en een perceel van 698 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €514.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningin Julianaweg 53
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oranjewoud is €514.000. Dat komt neer op circa €2.649 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningin Julianaweg 53 is een woonhuis van 194 m² in de wijk Oranjewoud. De buurt telt 682 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 325 inwoners per km².
Koningin Julianaweg 53 is een woonhuis in Oranjewoud, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Koningin Julianaweg 53 heeft 194 m² woonoppervlakte. Het perceel is 698 m². In Oranjewoud ligt de gemiddelde woningwaarde op €514.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koningin Julianaweg 53 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
De wijk Oranjewoud in Oranjewoud (Friesland) kenmerkt zich door 1.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €514.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Koningin Julianaweg 53 in Oranjewoud bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koningin Julianaweg 53: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.3 km.
Recreatie nabij Oranjewoud: restaurant (0.9 km), cafe (2.2 km).