Stacaravan, vrijstaande woning Landmetersweg 1 D13 Oostkapelle

Landmetersweg 1 D13, 4356 RE Oostkapelle

38 m² Bouwjaar 2003 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Landmetersweg 1 D13 is een stacaravan, vrijstaande woning in Oostkapelle, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 38 m², een perceel van 240 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
38 m²
Perceeloppervlakte
240 m²
Inhoud
112 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Daktype
Plat dak bedekt met overig
Ligging
Aan rustige weg en in recreatiepark

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Landmetersweg 1 D13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Landmetersweg 1 D13

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
151.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
164.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
29.6%
CO₂-emissie
35.34 kg/m²

Parkeertype
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Oostkapelle

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.9 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

10 km
Cultuur

Bioscoop

15.4 km

Buurtinformatie in Oostkapelle

180 Inwoners
75 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
97 Woningvoorraad
€503.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen in het Zuiden
74% Koopwoningen
23 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Landmetersweg 1 D13

Vergelijkbare woningen in Oostkapelle

Veelgestelde vragen over Landmetersweg 1 D13

Wat is de geschatte woningwaarde van Landmetersweg 1 D13?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen in het Zuiden is €503.000. Dat komt neer op circa €13.237 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Landmetersweg 1 D13 zich tot de wijk Verspreide huizen in het Zuiden?

Landmetersweg 1 D13 is een stacaravan, vrijstaande woning van 38 m² in de wijk Verspreide huizen in het Zuiden. De buurt telt 97 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Landmetersweg 1 D13?

Landmetersweg 1 D13 is een stacaravan, vrijstaande woning in Verspreide huizen in het Zuiden, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Landmetersweg 1 D13 vergeleken met de buurt?

Landmetersweg 1 D13 heeft 38 m² woonoppervlakte en 112 m³ inhoud. Het perceel is 240 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 13 m² per kamer. In Verspreide huizen in het Zuiden ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Landmetersweg 1 D13 en wat betekent dat?

Landmetersweg 1 D13 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-05-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 35.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Landmetersweg 1 D13?

Landmetersweg 1 D13 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen in het Zuiden?

De wijk Verspreide huizen in het Zuiden in Oostkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.