Vrijstaande woning Grijpskerkseweg 1 Oostkapelle

Grijpskerkseweg 1, 4356 RD Oostkapelle

90 m² Bouwjaar 1925 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Grijpskerkseweg 1 is een vrijstaande woning in Oostkapelle, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 425 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
425 m²
Inhoud
387 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, beschutte ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Grijpskerkseweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grijpskerkseweg 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
163.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
247.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.35 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Oostkapelle

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.9 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

10 km
Cultuur

Bioscoop

15.4 km

Buurtinformatie in Oostkapelle

180 Inwoners
75 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
97 Woningvoorraad
€503.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen in het Zuiden
74% Koopwoningen
23 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Grijpskerkseweg 1

Vergelijkbare woningen in Oostkapelle

Veelgestelde vragen over Grijpskerkseweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Grijpskerkseweg 1?

De prijsindicatie voor Grijpskerkseweg 1 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen in het Zuiden is €503.000. Dat komt neer op circa €5.589 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grijpskerkseweg 1 zich tot de wijk Verspreide huizen in het Zuiden?

Grijpskerkseweg 1 is een vrijstaande woning van 90 m² in de wijk Verspreide huizen in het Zuiden. De buurt telt 97 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grijpskerkseweg 1?

Grijpskerkseweg 1 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen in het Zuiden, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Grijpskerkseweg 1 vergeleken met de buurt?

Grijpskerkseweg 1 heeft 90 m² woonoppervlakte en 387 m³ inhoud. Het perceel is 425 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Verspreide huizen in het Zuiden ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grijpskerkseweg 1 en wat betekent dat?

Grijpskerkseweg 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grijpskerkseweg 1?

Grijpskerkseweg 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen in het Zuiden?

De wijk Verspreide huizen in het Zuiden in Oostkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.