Woonboerderij, vrijstaande woning Grijpskerkseweg 2 Oostkapelle

Grijpskerkseweg 2, 4356 RA Oostkapelle

200 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Grijpskerkseweg 2 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Oostkapelle, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 10805 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €503.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
10805 m²
Inhoud
1100 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€935.000 tot €1.035.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Buiten bebouwde kom, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Grijpskerkseweg 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grijpskerkseweg 2

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
281.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
385.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
70.62 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (300.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Oostkapelle

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.9 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

10 km
Cultuur

Bioscoop

15.4 km

Buurtinformatie in Oostkapelle

180 Inwoners
75 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
97 Woningvoorraad
€503.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen in het Zuiden
74% Koopwoningen
23 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Grijpskerkseweg 2

Vergelijkbare woningen in Oostkapelle

Veelgestelde vragen over Grijpskerkseweg 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Grijpskerkseweg 2?

De prijsindicatie voor Grijpskerkseweg 2 ligt rond €935.000 tot €1.035.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen in het Zuiden is €503.000. Dat komt neer op circa €2.515 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grijpskerkseweg 2 zich tot de wijk Verspreide huizen in het Zuiden?

Grijpskerkseweg 2 is een woonboerderij, vrijstaande woning van 200 m² in de wijk Verspreide huizen in het Zuiden. De buurt telt 97 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grijpskerkseweg 2?

Grijpskerkseweg 2 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Verspreide huizen in het Zuiden, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Grijpskerkseweg 2 vergeleken met de buurt?

Grijpskerkseweg 2 heeft 200 m² woonoppervlakte en 1100 m³ inhoud. Het perceel is 10805 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Verspreide huizen in het Zuiden ligt de gemiddelde woningwaarde op €503.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grijpskerkseweg 2 en wat betekent dat?

Grijpskerkseweg 2 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-07-08. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 70.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grijpskerkseweg 2?

Grijpskerkseweg 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 300 m².

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen in het Zuiden?

De wijk Verspreide huizen in het Zuiden in Oostkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €503.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.