Streetview Domburgseweg 65 Oostkapelle

Domburgseweg 65, 4356 NA Oostkapelle

187 m² Bouwjaar 1929 5 kamers Label G

Domburgseweg 65 is een woonhuis in Oostkapelle, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €521.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
187 m²
Inhoud
625 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Domburgseweg 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Domburgseweg 65

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Oostkapelle

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

11 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

10.9 km
Cultuur

Bioscoop

16.5 km

Buurtinformatie in Oostkapelle

245 Inwoners
90 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
104 Woningvoorraad
€521.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen in het Noorden
80% Koopwoningen
40 Inwoners per km²

Locatie van Domburgseweg 65

Vergelijkbare woningen in Oostkapelle

Veelgestelde vragen over Domburgseweg 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Domburgseweg 65?

De prijsindicatie voor Domburgseweg 65 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen in het Noorden is €521.000. Dat komt neer op circa €2.786 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Domburgseweg 65 zich tot de wijk Verspreide huizen in het Noorden?

Domburgseweg 65 is een woonhuis van 187 m² in de wijk Verspreide huizen in het Noorden. De buurt telt 104 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 40 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Domburgseweg 65?

Domburgseweg 65 is een woonhuis in Verspreide huizen in het Noorden, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Domburgseweg 65 vergeleken met de buurt?

Domburgseweg 65 heeft 187 m² woonoppervlakte en 625 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Verspreide huizen in het Noorden ligt de gemiddelde woningwaarde op €521.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Domburgseweg 65 en wat betekent dat?

Domburgseweg 65 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Domburgseweg 65?

Domburgseweg 65 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen in het Noorden?

De wijk Verspreide huizen in het Noorden in Oostkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €521.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen in het Noorden?

Vanuit Domburgseweg 65 in Verspreide huizen in het Noorden bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 11 km, snelwegoprit op 0.8 km.