Streetview Rozenlaan 17 Oostkapelle

Rozenlaan 17, 4356 JK Oostkapelle

84 m² Bouwjaar 1974 4 kamers 1 slaapkamers Label F

Rozenlaan 17 is een woonhuis in Oostkapelle, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m², een perceel van 555 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €698.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
84 m²
Perceeloppervlakte
555 m²
Inhoud
295 m³
Kamers
4
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rozenlaan 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rozenlaan 17

Energielabel

Energieklasse
F
Energie-index
2.46
CO₂-emissie
7181.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oostkapelle

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

11.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

11.5 km
Cultuur

Bioscoop

16.6 km

Buurtinformatie in Oostkapelle

370 Inwoners
190 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
443 Woningvoorraad
€698.000 Gem. woningwaarde Randduin
73% Koopwoningen
441 Inwoners per km²

Locatie van Rozenlaan 17

Vergelijkbare woningen in Oostkapelle

Veelgestelde vragen over Rozenlaan 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Rozenlaan 17?

De prijsindicatie voor Rozenlaan 17 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Randduin is €698.000. Dat komt neer op circa €8.310 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rozenlaan 17 zich tot de wijk Randduin?

Rozenlaan 17 is een woonhuis van 84 m² in de wijk Randduin. De buurt telt 443 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 441 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rozenlaan 17?

Rozenlaan 17 is een woonhuis in Randduin, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rozenlaan 17 vergeleken met de buurt?

Rozenlaan 17 heeft 84 m² woonoppervlakte en 295 m³ inhoud. Het perceel is 555 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Randduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €698.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rozenlaan 17 en wat betekent dat?

Rozenlaan 17 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-10-17. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 7181.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rozenlaan 17?

Rozenlaan 17 heeft 4 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Randduin?

De wijk Randduin in Oostkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €698.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Randduin?

Vanuit Rozenlaan 17 in Randduin bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 11.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.