Streetview Irislaan 26 Oostkapelle

Irislaan 26, 4356 JJ Oostkapelle

125 m² Bouwjaar 1977 6 kamers 5 slaapkamers Label F

Irislaan 26 is een woonhuis in Oostkapelle, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 581 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €698.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
581 m²
Inhoud
536 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Irislaan 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Irislaan 26

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oostkapelle

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

11.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

11.5 km
Cultuur

Bioscoop

16.6 km

Buurtinformatie in Oostkapelle

370 Inwoners
190 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
443 Woningvoorraad
€698.000 Gem. woningwaarde Randduin
73% Koopwoningen
441 Inwoners per km²

Locatie van Irislaan 26

Vergelijkbare woningen in Oostkapelle

Veelgestelde vragen over Irislaan 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Irislaan 26?

De gemiddelde woningwaarde in Randduin is €698.000. Dat komt neer op circa €5.584 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Irislaan 26 zich tot de wijk Randduin?

Irislaan 26 is een woonhuis van 125 m² in de wijk Randduin. De buurt telt 443 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 441 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Irislaan 26?

Irislaan 26 is een woonhuis in Randduin, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Irislaan 26 vergeleken met de buurt?

Irislaan 26 heeft 125 m² woonoppervlakte en 536 m³ inhoud. Het perceel is 581 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Randduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €698.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Irislaan 26 en wat betekent dat?

Irislaan 26 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-04-22. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Irislaan 26?

Irislaan 26 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Randduin?

De wijk Randduin in Oostkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €698.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Randduin?

Vanuit Irislaan 26 in Randduin bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 11.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.