Streetview Beukenlaan 49 Oostkapelle

Beukenlaan 49, 4356 HK Oostkapelle

239 m² Bouwjaar 1984 7 kamers 3 slaapkamers Label C

Beukenlaan 49 is een woonhuis in Oostkapelle, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 239 m², een perceel van 817 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €521.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
239 m²
Perceeloppervlakte
817 m²
Inhoud
922 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Beukenlaan 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beukenlaan 49

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
129.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
191.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.21 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oostkapelle

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

11 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

10.9 km
Cultuur

Bioscoop

16.5 km

Buurtinformatie in Oostkapelle

245 Inwoners
90 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
104 Woningvoorraad
€521.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen in het Noorden
80% Koopwoningen
40 Inwoners per km²

Locatie van Beukenlaan 49

Vergelijkbare woningen in Oostkapelle

Veelgestelde vragen over Beukenlaan 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Beukenlaan 49?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen in het Noorden is €521.000. Dat komt neer op circa €2.180 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beukenlaan 49 zich tot de wijk Verspreide huizen in het Noorden?

Beukenlaan 49 is een woonhuis van 239 m² in de wijk Verspreide huizen in het Noorden. De buurt telt 104 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 40 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beukenlaan 49?

Beukenlaan 49 is een woonhuis in Verspreide huizen in het Noorden, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Beukenlaan 49 vergeleken met de buurt?

Beukenlaan 49 heeft 239 m² woonoppervlakte en 922 m³ inhoud. Het perceel is 817 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Verspreide huizen in het Noorden ligt de gemiddelde woningwaarde op €521.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beukenlaan 49 en wat betekent dat?

Beukenlaan 49 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-04-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beukenlaan 49?

Beukenlaan 49 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen in het Noorden?

De wijk Verspreide huizen in het Noorden in Oostkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €521.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen in het Noorden?