Bovenwoning Eikenlaan 82 Oostkapelle

Eikenlaan 82, 4356 HG Oostkapelle

67 m² Bouwjaar 1974 3 kamers 2 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Eikenlaan 82 is een bovenwoning in Oostkapelle, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €698.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
240 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Daktype
Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, buiten bebouwde kom en in bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Eikenlaan 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eikenlaan 82

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

11.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

11.5 km
Cultuur

Bioscoop

16.6 km

Buurtinformatie in Oostkapelle

370 Inwoners
190 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
443 Woningvoorraad
€698.000 Gem. woningwaarde Randduin
73% Koopwoningen
441 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eikenlaan 82

Vergelijkbare woningen in Oostkapelle

Veelgestelde vragen over Eikenlaan 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Eikenlaan 82?

De prijsindicatie voor Eikenlaan 82 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Randduin is €698.000. Dat komt neer op circa €10.418 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eikenlaan 82 zich tot de wijk Randduin?

Eikenlaan 82 is een bovenwoning van 67 m² in de wijk Randduin. De buurt telt 443 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 441 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eikenlaan 82?

Eikenlaan 82 is een bovenwoning in Randduin, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Eikenlaan 82 vergeleken met de buurt?

Eikenlaan 82 heeft 67 m² woonoppervlakte en 240 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Randduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €698.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eikenlaan 82 en wat betekent dat?

Eikenlaan 82 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Eikenlaan 82?

Eikenlaan 82 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Randduin?

De wijk Randduin in Oostkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €698.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Randduin?

Vanuit Eikenlaan 82 in Randduin bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 11.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Randduin?