Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1983
- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 630 m²
- Inhoud
- 572 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Randduinweg 1 is een woonhuis in Oostkapelle, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 630 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €698.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Randduinweg 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
11.6 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
10.2 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
11.5 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
11.5 kmBioscoop
16.6 kmDe prijsindicatie voor Randduinweg 1 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Randduin is €698.000. Dat komt neer op circa €5.328 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRandduinweg 1 is een woonhuis van 131 m² in de wijk Randduin. De buurt telt 443 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 441 inwoners per km².
Randduinweg 1 is een woonhuis in Randduin, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Randduinweg 1 heeft 131 m² woonoppervlakte en 572 m³ inhoud. Het perceel is 630 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Randduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €698.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Randduinweg 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-08-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.29 kg/jaar.
Randduinweg 1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Randduin in Oostkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €698.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Randduinweg 1 in Randduin bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 11.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Randduinweg 1: ziekenhuis op 11.5 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 10.2 km.
Recreatie nabij Randduin: restaurant (0.6 km), cafe (1.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €245.000 tot €295.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Randduin is €698.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Randduinweg 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Randduin. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1983, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen