Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1988
- Woonoppervlakte
- 1769 m²
Duinweg 82 is een appartement in Oostkapelle, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 1769 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €698.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Duinweg 82
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
11.6 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
10.2 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
11.5 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
11.5 kmBioscoop
16.6 kmDe prijsindicatie voor Duinweg 82 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Randduin is €698.000. Dat komt neer op circa €395 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDuinweg 82 is een appartement van 1769 m² in de wijk Randduin. De buurt telt 443 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 441 inwoners per km².
Duinweg 82 is een appartement in Randduin, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Duinweg 82 heeft 1769 m² woonoppervlakte. In Randduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €698.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Randduin in Oostkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €698.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Duinweg 82 in Randduin bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 11.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Duinweg 82: ziekenhuis op 11.5 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 10.2 km.
Recreatie nabij Randduin: restaurant (0.6 km), cafe (1.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €130.000 tot €155.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Randduin is €698.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Duinweg 82 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Randduin. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1988, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.