Vrijstaande woning Duinweg 74 Oostkapelle

Duinweg 74, 4356 GD Oostkapelle

76 m² Bouwjaar 1935 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Duinweg 74 is een vrijstaande woning in Oostkapelle, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m², een perceel van 272 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €698.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
76 m²
Perceeloppervlakte
272 m²
Inhoud
355 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_green_area

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Duinweg 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duinweg 74

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
319.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
428.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
78.88 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oostkapelle

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

11.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

11.5 km
Cultuur

Bioscoop

16.6 km

Buurtinformatie in Oostkapelle

370 Inwoners
190 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
443 Woningvoorraad
€698.000 Gem. woningwaarde Randduin
73% Koopwoningen
441 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duinweg 74

Vergelijkbare woningen in Oostkapelle

Veelgestelde vragen over Duinweg 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Duinweg 74?

De prijsindicatie voor Duinweg 74 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Randduin is €698.000. Dat komt neer op circa €9.184 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duinweg 74 zich tot de wijk Randduin?

Duinweg 74 is een vrijstaande woning van 76 m² in de wijk Randduin. De buurt telt 443 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 441 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duinweg 74?

Duinweg 74 is een vrijstaande woning in Randduin, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Duinweg 74 vergeleken met de buurt?

Duinweg 74 heeft 76 m² woonoppervlakte en 355 m³ inhoud. Het perceel is 272 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Randduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €698.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duinweg 74 en wat betekent dat?

Duinweg 74 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-06-06. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 78.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Duinweg 74?

Duinweg 74 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Randduin?

De wijk Randduin in Oostkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €698.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Randduin?

Vanuit Duinweg 74 in Randduin bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 11.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Randduin?

Zorg en onderwijs in de buurt van Duinweg 74: ziekenhuis op 11.5 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 10.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Randduin?

Recreatie nabij Randduin: restaurant (0.6 km), cafe (1.3 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Duinweg 74?

Duinweg 74 is verkocht in de periode 2021 tot 2025. De prijsindicatie ligt rond €510.000 tot €610.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Randduin is €698.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Duinweg 74?

Een woningrapport voor Duinweg 74 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Randduin. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1935, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen