Vrijstaande woning Brouwerijstraat 13 A Oostkapelle

Brouwerijstraat 13 A, 4356 AM Oostkapelle

42 m² Bouwjaar 1985 3 kamers 2 slaapkamers Label UNKNOWN

Brouwerijstraat 13 A is een vrijstaande woning in Oostkapelle, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m², een perceel van 400 m² en 3 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
42 m²
Perceeloppervlakte
400 m²
Inhoud
1176 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€120.000 tot €145.000
Ligging
overlooking_park, sheltered_position, in_green_area, rural

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Brouwerijstraat 13 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brouwerijstraat 13 A

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Oostkapelle

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

10.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

10.8 km
Cultuur

Bioscoop

15.7 km

Buurtinformatie in Oostkapelle

1470 Inwoners
685 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
728 Woningvoorraad
€346.000 Gem. woningwaarde Oostkapelle
73% Koopwoningen
1.655 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Brouwerijstraat 13 A

Vergelijkbare woningen in Oostkapelle

Veelgestelde vragen over Brouwerijstraat 13 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Brouwerijstraat 13 A?

De prijsindicatie voor Brouwerijstraat 13 A ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostkapelle is €346.000. Dat komt neer op circa €8.238 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brouwerijstraat 13 A zich tot de wijk Oostkapelle?

Brouwerijstraat 13 A is een vrijstaande woning van 42 m² in de wijk Oostkapelle. De buurt telt 728 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.655 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brouwerijstraat 13 A?

Brouwerijstraat 13 A is een vrijstaande woning in Oostkapelle, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Brouwerijstraat 13 A vergeleken met de buurt?

Brouwerijstraat 13 A heeft 42 m² woonoppervlakte en 1176 m³ inhoud. Het perceel is 400 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Oostkapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brouwerijstraat 13 A en wat betekent dat?

Brouwerijstraat 13 A heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Brouwerijstraat 13 A?

Brouwerijstraat 13 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oostkapelle?

De wijk Oostkapelle in Oostkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 1.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostkapelle?

Vanuit Brouwerijstraat 13 A in Oostkapelle bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 10.9 km, snelwegoprit op 0.6 km.