Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1901
- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 622 m²
- Inhoud
- 320 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Molenweg 17 is een woonhuis in Oostkapelle, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 622 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Molenweg 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
10.9 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
9.5 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
10.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
10.8 kmBioscoop
15.7 kmDe prijsindicatie voor Molenweg 17 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostkapelle is €346.000. Dat komt neer op circa €3.145 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMolenweg 17 is een woonhuis van 110 m² in de wijk Oostkapelle. De buurt telt 728 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.655 inwoners per km².
Molenweg 17 is een woonhuis in Oostkapelle, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Molenweg 17 heeft 110 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Het perceel is 622 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Oostkapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Molenweg 17 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-11-02. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Molenweg 17 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Oostkapelle in Oostkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 1.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Molenweg 17 in Oostkapelle bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 10.9 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Molenweg 17: ziekenhuis op 10.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 9.5 km.
Recreatie nabij Oostkapelle: restaurant (0.4 km), cafe (1.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €320.000 tot €370.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Oostkapelle is €346.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Molenweg 17 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oostkapelle. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1901, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen