Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 220 m²
- Perceeloppervlakte
- 500 m²
Nieuwe Bosweg 3 is een woonhuis in Oosterland, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m² en een perceel van 500 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €446.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Bosweg 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
28.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
11 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
10.1 kmRestaurant
1.3 kmCafé
6.2 kmBibliotheek
5.1 kmBioscoop
10.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Oosterland is €446.000. Dat komt neer op circa €2.027 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Bosweg 3 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Verspreide huizen Oosterland. De buurt telt 101 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25 inwoners per km².
Nieuwe Bosweg 3 is een woonhuis in Verspreide huizen Oosterland, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Nieuwe Bosweg 3 heeft 220 m² woonoppervlakte. Het perceel is 500 m². In Verspreide huizen Oosterland ligt de gemiddelde woningwaarde op €446.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Oosterland in Oosterland (Zeeland) kenmerkt zich door 310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €446.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Nieuwe Bosweg 3 in Verspreide huizen Oosterland bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 28.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Bosweg 3: ziekenhuis op 10.1 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 11 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Oosterland: restaurant (1.3 km), cafe (6.2 km).
Een woningrapport voor Nieuwe Bosweg 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Oosterland. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2004, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.