Halfvrijstaande woning Korte Achterweg 1 Oosterland

Korte Achterweg 1, 4307 AK Oosterland

111 m² Bouwjaar 2018 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Korte Achterweg 1 is een halfvrijstaande woning in Oosterland, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 163 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
163 m²
Inhoud
392 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Korte Achterweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korte Achterweg 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
86.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
138.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.51 kg/m²

Tuin
Ja (43.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

28 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

5.8 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

9.5 km

Buurtinformatie in Oosterland

2050 Inwoners
835 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
842 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Oosterland
69% Koopwoningen
2.792 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Korte Achterweg 1

Vergelijkbare woningen in Oosterland

Veelgestelde vragen over Korte Achterweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Korte Achterweg 1?

De prijsindicatie voor Korte Achterweg 1 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterland is €267.000. Dat komt neer op circa €2.405 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korte Achterweg 1 zich tot de wijk Oosterland?

Korte Achterweg 1 is een halfvrijstaande woning van 111 m² in de wijk Oosterland. De buurt telt 842 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.792 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korte Achterweg 1?

Korte Achterweg 1 is een halfvrijstaande woning in Oosterland, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Korte Achterweg 1 vergeleken met de buurt?

Korte Achterweg 1 heeft 111 m² woonoppervlakte en 392 m³ inhoud. Het perceel is 163 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Oosterland ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korte Achterweg 1 en wat betekent dat?

Korte Achterweg 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Korte Achterweg 1?

Korte Achterweg 1 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 43 m².

Hoe is de woningmarkt in Oosterland?

De wijk Oosterland in Oosterland (Zeeland) kenmerkt zich door 2.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterland?

Vanuit Korte Achterweg 1 in Oosterland bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 28 km, snelwegoprit op 0.7 km.