Streetview Lange Achterweg 12 Oosterland

Lange Achterweg 12, 4307 AE Oosterland

158 m² Bouwjaar 2014

Lange Achterweg 12 is een woonhuis in Oosterland, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m² en een perceel van 750 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
750 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Lange Achterweg 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Oosterland

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

28 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

5.8 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

9.5 km

Buurtinformatie in Oosterland

2050 Inwoners
835 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
842 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Oosterland
69% Koopwoningen
2.792 Inwoners per km²

Locatie van Lange Achterweg 12

Vergelijkbare woningen in Oosterland

Veelgestelde vragen over Lange Achterweg 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Achterweg 12?

De gemiddelde woningwaarde in Oosterland is €267.000. Dat komt neer op circa €1.690 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Achterweg 12 zich tot de wijk Oosterland?

Lange Achterweg 12 is een woonhuis van 158 m² in de wijk Oosterland. De buurt telt 842 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.792 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Achterweg 12?

Lange Achterweg 12 is een woonhuis in Oosterland, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lange Achterweg 12 vergeleken met de buurt?

Lange Achterweg 12 heeft 158 m² woonoppervlakte. Het perceel is 750 m². In Oosterland ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oosterland?

De wijk Oosterland in Oosterland (Zeeland) kenmerkt zich door 2.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterland?

Vanuit Lange Achterweg 12 in Oosterland bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 28 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oosterland?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lange Achterweg 12: ziekenhuis op 9.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 10.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oosterland?

Recreatie nabij Oosterland: restaurant (0.5 km), cafe (5.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Lange Achterweg 12?

Een woningrapport voor Lange Achterweg 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oosterland. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2014, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.