2-onder-1-kapwoning Burgemeester van Grotenhuisstraat 24 Oosterhout

Burgemeester van Grotenhuisstraat 24, 4904 LR Oosterhout

116 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Burgemeester van Grotenhuisstraat 24 is een 2-onder-1-kapwoning in Oosterhout, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 284 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
284 m²
Inhoud
486 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Grotenhuisstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester van Grotenhuisstraat 24

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
110.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
143.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.8%
CO₂-emissie
25.4 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oosterhout

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

7.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Oosterhout

1785 Inwoners
785 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
799 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Componistenbuurt
71% Koopwoningen
5.317 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester van Grotenhuisstraat 24

Vergelijkbare woningen in Oosterhout

Veelgestelde vragen over Burgemeester van Grotenhuisstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van Grotenhuisstraat 24?

De prijsindicatie voor Burgemeester van Grotenhuisstraat 24 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Componistenbuurt is €347.000. Dat komt neer op circa €2.991 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van Grotenhuisstraat 24 zich tot de wijk Componistenbuurt?

Burgemeester van Grotenhuisstraat 24 is een 2-onder-1-kapwoning van 116 m² in de wijk Componistenbuurt. De buurt telt 799 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.317 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van Grotenhuisstraat 24?

Burgemeester van Grotenhuisstraat 24 is een 2-onder-1-kapwoning in Componistenbuurt, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester van Grotenhuisstraat 24 vergeleken met de buurt?

Burgemeester van Grotenhuisstraat 24 heeft 116 m² woonoppervlakte en 486 m³ inhoud. Het perceel is 284 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Componistenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester van Grotenhuisstraat 24 en wat betekent dat?

Burgemeester van Grotenhuisstraat 24 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester van Grotenhuisstraat 24?

Burgemeester van Grotenhuisstraat 24 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Componistenbuurt?

De wijk Componistenbuurt in Oosterhout (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.