Streetview Bakkersdam 72 003 Oostburg

Bakkersdam 72 003, 4501 RC Oostburg

42 m² Bouwjaar 1940

Bakkersdam 72 003 is een appartement in Oostburg, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €419.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
42 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Bakkersdam 72 003

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Oostburg

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

49.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

6.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

28.4 km

Buurtinformatie in Oostburg

320 Inwoners
130 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
169 Woningvoorraad
€419.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Oostburg
84% Koopwoningen
13 Inwoners per km²

Locatie van Bakkersdam 72 003

Vergelijkbare woningen in Oostburg

Veelgestelde vragen over Bakkersdam 72 003

Wat is de geschatte woningwaarde van Bakkersdam 72 003?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Oostburg is €419.000. Dat komt neer op circa €9.976 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bakkersdam 72 003 zich tot de wijk Verspreide huizen Oostburg?

Bakkersdam 72 003 is een appartement van 42 m² in de wijk Verspreide huizen Oostburg. De buurt telt 169 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bakkersdam 72 003?

Bakkersdam 72 003 is een appartement in Verspreide huizen Oostburg, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bakkersdam 72 003 vergeleken met de buurt?

Bakkersdam 72 003 heeft 42 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Oostburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €419.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Oostburg?

De wijk Verspreide huizen Oostburg in Oostburg (Zeeland) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €419.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Oostburg?

Vanuit Bakkersdam 72 003 in Verspreide huizen Oostburg bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 49.5 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Oostburg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bakkersdam 72 003: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.5 km, middelbare school op 2.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen Oostburg?