Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 231 m²
Korte Heerenstraat 8 is een woonhuis in Oostburg, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 231 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €419.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Korte Heerenstraat 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
49.5 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
2.5 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
2 kmCafé
6.4 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
28.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Oostburg is €419.000. Dat komt neer op circa €1.814 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKorte Heerenstraat 8 is een woonhuis van 231 m² in de wijk Verspreide huizen Oostburg. De buurt telt 169 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13 inwoners per km².
Korte Heerenstraat 8 is een woonhuis in Verspreide huizen Oostburg, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Korte Heerenstraat 8 heeft 231 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Oostburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €419.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Oostburg in Oostburg (Zeeland) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €419.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Korte Heerenstraat 8 in Verspreide huizen Oostburg bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 49.5 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Korte Heerenstraat 8: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.5 km, middelbare school op 2.5 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Oostburg: restaurant (2 km), cafe (6.4 km).
Een woningrapport voor Korte Heerenstraat 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Oostburg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2001, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.