Eengezinswoning, hoekwoning Kotkastraat 24 Oostburg

Kotkastraat 24, 4501 KK Oostburg

86 m² Bouwjaar 1949 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Kotkastraat 24 is een eengezinswoning, hoekwoning in Oostburg, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m², een perceel van 160 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
86 m²
Perceeloppervlakte
160 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Kotkastraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kotkastraat 24

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
132.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
108.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
60.6%
CO₂-emissie
25.46 kg/m²

Tuin
Ja (64.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

48.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

27.8 km

Buurtinformatie in Oostburg

4385 Inwoners
2250 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2340 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Oostburg
62% Koopwoningen
2.313 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kotkastraat 24

Vergelijkbare woningen in Oostburg

Veelgestelde vragen over Kotkastraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Kotkastraat 24?

De prijsindicatie voor Kotkastraat 24 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostburg is €244.000. Dat komt neer op circa €2.837 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kotkastraat 24 zich tot de wijk Oostburg?

Kotkastraat 24 is een eengezinswoning, hoekwoning van 86 m² in de wijk Oostburg. De buurt telt 2.340 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.313 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kotkastraat 24?

Kotkastraat 24 is een eengezinswoning, hoekwoning in Oostburg, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kotkastraat 24 vergeleken met de buurt?

Kotkastraat 24 heeft 86 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Oostburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kotkastraat 24 en wat betekent dat?

Kotkastraat 24 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kotkastraat 24?

Kotkastraat 24 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 64 m².

Hoe is de woningmarkt in Oostburg?

De wijk Oostburg in Oostburg (Zeeland) kenmerkt zich door 4.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostburg?

Vanuit Kotkastraat 24 in Oostburg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 48.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.