Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1924
- Woonoppervlakte
- 221 m²
- Perceeloppervlakte
- 255 m²
Weststraat 34 is een woonhuis in Oostburg, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 221 m² en een perceel van 255 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Weststraat 34
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
48.9 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
7 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
27.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oostburg is €244.000. Dat komt neer op circa €1.104 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWeststraat 34 is een woonhuis van 221 m² in de wijk Oostburg. De buurt telt 2.340 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.313 inwoners per km².
Weststraat 34 is een woonhuis in Oostburg, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Weststraat 34 heeft 221 m² woonoppervlakte. Het perceel is 255 m². In Oostburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Weststraat 34 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-01-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.92 kg/jaar.
De wijk Oostburg in Oostburg (Zeeland) kenmerkt zich door 4.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Weststraat 34 in Oostburg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 48.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Weststraat 34: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Oostburg: restaurant (0.6 km), cafe (7 km).