Streetview Kuikseindseweg 21 Oost West en Middelbeers

Kuikseindseweg 21, 5091 TC Oost West en Middelbeers

123 m² Bouwjaar 1965 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Kuikseindseweg 21 is een woonhuis in Oost West en Middelbeers, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 1448 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
1448 m²
Inhoud
460 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kuikseindseweg 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kuikseindseweg 21

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oost West en Middelbeers

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

13.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.4 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

7.8 km
Cultuur

Bioscoop

13.4 km

Buurtinformatie in Oost West en Middelbeers

655 Inwoners
250 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
233 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Middelbeers
86% Koopwoningen
89 Inwoners per km²

Locatie van Kuikseindseweg 21

Vergelijkbare woningen in Oost West en Middelbeers

Veelgestelde vragen over Kuikseindseweg 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Kuikseindseweg 21?

De prijsindicatie voor Kuikseindseweg 21 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Middelbeers is €604.000. Dat komt neer op circa €4.911 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kuikseindseweg 21 zich tot de wijk Verspreide huizen Middelbeers?

Kuikseindseweg 21 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Verspreide huizen Middelbeers. De buurt telt 233 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 89 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kuikseindseweg 21?

Kuikseindseweg 21 is een woonhuis in Verspreide huizen Middelbeers, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kuikseindseweg 21 vergeleken met de buurt?

Kuikseindseweg 21 heeft 123 m² woonoppervlakte en 460 m³ inhoud. Het perceel is 1448 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Verspreide huizen Middelbeers ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kuikseindseweg 21 en wat betekent dat?

Kuikseindseweg 21 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-05-21. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kuikseindseweg 21?

Kuikseindseweg 21 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Middelbeers?

De wijk Verspreide huizen Middelbeers in Oost West en Middelbeers (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Middelbeers?