Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 348 m²
- Perceeloppervlakte
- 905 m²
Industrieweg 11 A is een woonhuis in Oost West en Middelbeers, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 348 m² en een perceel van 905 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Industrieweg 11 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
13.4 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
2 kmMiddelbare school
7.3 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
15.4 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
7.8 kmBioscoop
13.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Middelbeers is €604.000. Dat komt neer op circa €1.736 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenIndustrieweg 11 A is een woonhuis van 348 m² in de wijk Verspreide huizen Middelbeers. De buurt telt 233 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 89 inwoners per km².
Industrieweg 11 A is een woonhuis in Verspreide huizen Middelbeers, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Industrieweg 11 A heeft 348 m² woonoppervlakte. Het perceel is 905 m². In Verspreide huizen Middelbeers ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Industrieweg 11 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Verspreide huizen Middelbeers in Oost West en Middelbeers (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Industrieweg 11 A in Verspreide huizen Middelbeers bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 13.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Industrieweg 11 A: ziekenhuis op 15.4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 7.3 km.