Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 184 m²
- Perceeloppervlakte
- 567 m²
Schans 9 is een woonhuis in Oost-Souburg, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m² en een perceel van 567 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €241.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schans 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
4.5 kmBioscoop
5.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schoonenburg - Groot Abeele is €241.000. Dat komt neer op circa €1.310 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchans 9 is een woonhuis van 184 m² in de wijk Schoonenburg - Groot Abeele. De buurt telt 914 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.163 inwoners per km².
Schans 9 is een woonhuis in Schoonenburg - Groot Abeele, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Schans 9 heeft 184 m² woonoppervlakte. Het perceel is 567 m². In Schoonenburg - Groot Abeele ligt de gemiddelde woningwaarde op €241.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Schans 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Schoonenburg - Groot Abeele in Oost-Souburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €241.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Schans 9 in Schoonenburg - Groot Abeele bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Schans 9: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3.1 km.