Villa, vrijstaande woning Schans 12 Oost-Souburg

Schans 12, 4388 WC Oost-Souburg

155 m² Bouwjaar 2001 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Schans 12 is een villa, vrijstaande woning in Oost-Souburg, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 522 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €241.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
522 m²
Inhoud
632 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€590.000 tot €690.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2020
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Schans 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schans 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
112.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
138.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.6%
CO₂-emissie
25.15 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Oost-Souburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Oost-Souburg

2090 Inwoners
915 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
914 Woningvoorraad
€241.000 Gem. woningwaarde Schoonenburg - Groot Abeele
75% Koopwoningen
3.163 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schans 12

Vergelijkbare woningen in Oost-Souburg

Veelgestelde vragen over Schans 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Schans 12?

De prijsindicatie voor Schans 12 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Schoonenburg - Groot Abeele is €241.000. Dat komt neer op circa €1.555 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schans 12 zich tot de wijk Schoonenburg - Groot Abeele?

Schans 12 is een villa, vrijstaande woning van 155 m² in de wijk Schoonenburg - Groot Abeele. De buurt telt 914 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.163 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schans 12?

Schans 12 is een villa, vrijstaande woning in Schoonenburg - Groot Abeele, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schans 12 vergeleken met de buurt?

Schans 12 heeft 155 m² woonoppervlakte en 632 m³ inhoud. Het perceel is 522 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Schoonenburg - Groot Abeele ligt de gemiddelde woningwaarde op €241.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schans 12 en wat betekent dat?

Schans 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schans 12?

Schans 12 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Schoonenburg - Groot Abeele?

De wijk Schoonenburg - Groot Abeele in Oost-Souburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €241.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schoonenburg - Groot Abeele?