Streetview Grote Abeele 15 Oost-Souburg

Grote Abeele 15, 4388 VV Oost-Souburg

223 m² Bouwjaar 1780 7 kamers Label C

Grote Abeele 15 is een woonhuis in Oost-Souburg, gebouwd in 1780. De woning heeft een woonoppervlakte van 223 m², een perceel van 6275 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €241.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1780
Woonoppervlakte
223 m²
Perceeloppervlakte
6275 m²
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Grote Abeele 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grote Abeele 15

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oost-Souburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Oost-Souburg

2090 Inwoners
915 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
914 Woningvoorraad
€241.000 Gem. woningwaarde Schoonenburg - Groot Abeele
75% Koopwoningen
3.163 Inwoners per km²

Locatie van Grote Abeele 15

Vergelijkbare woningen in Oost-Souburg

Veelgestelde vragen over Grote Abeele 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Grote Abeele 15?

De gemiddelde woningwaarde in Schoonenburg - Groot Abeele is €241.000. Dat komt neer op circa €1.081 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grote Abeele 15 zich tot de wijk Schoonenburg - Groot Abeele?

Grote Abeele 15 is een woonhuis van 223 m² in de wijk Schoonenburg - Groot Abeele. De buurt telt 914 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.163 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grote Abeele 15?

Grote Abeele 15 is een woonhuis in Schoonenburg - Groot Abeele, gebouwd in 1780 (246 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Grote Abeele 15 vergeleken met de buurt?

Grote Abeele 15 heeft 223 m² woonoppervlakte. Het perceel is 6275 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Schoonenburg - Groot Abeele ligt de gemiddelde woningwaarde op €241.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grote Abeele 15 en wat betekent dat?

Grote Abeele 15 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grote Abeele 15?

Grote Abeele 15 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Schoonenburg - Groot Abeele?

De wijk Schoonenburg - Groot Abeele in Oost-Souburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €241.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schoonenburg - Groot Abeele?

Vanuit Grote Abeele 15 in Schoonenburg - Groot Abeele bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.