Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
Esdoornstraat 79 is een woonhuis in Oost-Souburg, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en een perceel van 125 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €194.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Esdoornstraat 79
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
4.7 kmBioscoop
5.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Molenweg e.o. is €194.000. Dat komt neer op circa €1.528 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEsdoornstraat 79 is een woonhuis van 127 m² in de wijk Molenweg e.o.. De buurt telt 810 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.850 inwoners per km².
Esdoornstraat 79 is een woonhuis in Molenweg e.o., gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Esdoornstraat 79 heeft 127 m² woonoppervlakte. Het perceel is 125 m². In Molenweg e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €194.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Esdoornstraat 79 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Molenweg e.o. in Oost-Souburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €194.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Esdoornstraat 79 in Molenweg e.o. bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Esdoornstraat 79: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 3.2 km.