Streetview Berkenstraat 72 Oost-Souburg

Berkenstraat 72, 4388 LM Oost-Souburg

84 m² Bouwjaar 1996 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Berkenstraat 72 is een appartement in Oost-Souburg, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €194.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
84 m²
Inhoud
262 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Berkenstraat 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Berkenstraat 72

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oost-Souburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Oost-Souburg

1705 Inwoners
815 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
810 Woningvoorraad
€194.000 Gem. woningwaarde Molenweg e.o.
48% Koopwoningen
5.850 Inwoners per km²

Locatie van Berkenstraat 72

Vergelijkbare woningen in Oost-Souburg

Veelgestelde vragen over Berkenstraat 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Berkenstraat 72?

De prijsindicatie voor Berkenstraat 72 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenweg e.o. is €194.000. Dat komt neer op circa €2.310 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Berkenstraat 72 zich tot de wijk Molenweg e.o.?

Berkenstraat 72 is een appartement van 84 m² in de wijk Molenweg e.o.. De buurt telt 810 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.850 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Berkenstraat 72?

Berkenstraat 72 is een appartement in Molenweg e.o., gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Berkenstraat 72 vergeleken met de buurt?

Berkenstraat 72 heeft 84 m² woonoppervlakte en 262 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Molenweg e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €194.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Berkenstraat 72 en wat betekent dat?

Berkenstraat 72 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-08-06. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Berkenstraat 72?

Berkenstraat 72 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Molenweg e.o.?

De wijk Molenweg e.o. in Oost-Souburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €194.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenweg e.o.?

Vanuit Berkenstraat 72 in Molenweg e.o. bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.