Streetview Molenweg 53 C Oost-Souburg

Molenweg 53 C, 4388 LE Oost-Souburg

159 m² Bouwjaar 2004 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Molenweg 53 C is een woonhuis in Oost-Souburg, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 200 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €194.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
200 m²
Inhoud
510 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Molenweg 53 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenweg 53 C

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Oost-Souburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Oost-Souburg

1705 Inwoners
815 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
810 Woningvoorraad
€194.000 Gem. woningwaarde Molenweg e.o.
48% Koopwoningen
5.850 Inwoners per km²

Locatie van Molenweg 53 C

Vergelijkbare woningen in Oost-Souburg

Veelgestelde vragen over Molenweg 53 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenweg 53 C?

De prijsindicatie voor Molenweg 53 C ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenweg e.o. is €194.000. Dat komt neer op circa €1.220 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenweg 53 C zich tot de wijk Molenweg e.o.?

Molenweg 53 C is een woonhuis van 159 m² in de wijk Molenweg e.o.. De buurt telt 810 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.850 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenweg 53 C?

Molenweg 53 C is een woonhuis in Molenweg e.o., gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Molenweg 53 C vergeleken met de buurt?

Molenweg 53 C heeft 159 m² woonoppervlakte en 510 m³ inhoud. Het perceel is 200 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Molenweg e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €194.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenweg 53 C en wat betekent dat?

Molenweg 53 C heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Molenweg 53 C?

Molenweg 53 C heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Molenweg e.o.?

De wijk Molenweg e.o. in Oost-Souburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €194.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenweg e.o.?

Vanuit Molenweg 53 C in Molenweg e.o. bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.