Streetview Nagelenburgsingel 119 Oost-Souburg

Nagelenburgsingel 119, 4388 KJ Oost-Souburg

136 m² Bouwjaar 1960

Nagelenburgsingel 119 is een woonhuis in Oost-Souburg, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m² en een perceel van 255 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €196.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
255 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Nagelenburgsingel 119

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Oost-Souburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Oost-Souburg

1630 Inwoners
880 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
893 Woningvoorraad
€196.000 Gem. woningwaarde Kern Oost-Souburg Oost
53% Koopwoningen
5.435 Inwoners per km²

Locatie van Nagelenburgsingel 119

Vergelijkbare woningen in Oost-Souburg

Veelgestelde vragen over Nagelenburgsingel 119

Wat is de geschatte woningwaarde van Nagelenburgsingel 119?

De prijsindicatie voor Nagelenburgsingel 119 ligt rond €95.000 tot €120.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Oost-Souburg Oost is €196.000. Dat komt neer op circa €1.441 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nagelenburgsingel 119 zich tot de wijk Kern Oost-Souburg Oost?

Nagelenburgsingel 119 is een woonhuis van 136 m² in de wijk Kern Oost-Souburg Oost. De buurt telt 893 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nagelenburgsingel 119?

Nagelenburgsingel 119 is een woonhuis in Kern Oost-Souburg Oost, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nagelenburgsingel 119 vergeleken met de buurt?

Nagelenburgsingel 119 heeft 136 m² woonoppervlakte. Het perceel is 255 m². In Kern Oost-Souburg Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €196.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kern Oost-Souburg Oost?

De wijk Kern Oost-Souburg Oost in Oost-Souburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €196.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Oost-Souburg Oost?

Vanuit Nagelenburgsingel 119 in Kern Oost-Souburg Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Oost-Souburg Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nagelenburgsingel 119: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kern Oost-Souburg Oost?