Streetview Ritthemsestraat 98 Oost-Souburg

Ritthemsestraat 98, 4388 JS Oost-Souburg

175 m² Bouwjaar 2001 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Ritthemsestraat 98 is een woonhuis in Oost-Souburg, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 1061 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €196.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
1061 m²
Inhoud
654 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ritthemsestraat 98

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ritthemsestraat 98

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
143.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
196.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.6%
CO₂-emissie
35.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oost-Souburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Oost-Souburg

1630 Inwoners
880 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
893 Woningvoorraad
€196.000 Gem. woningwaarde Kern Oost-Souburg Oost
53% Koopwoningen
5.435 Inwoners per km²

Locatie van Ritthemsestraat 98

Vergelijkbare woningen in Oost-Souburg

Veelgestelde vragen over Ritthemsestraat 98

Wat is de geschatte woningwaarde van Ritthemsestraat 98?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Oost-Souburg Oost is €196.000. Dat komt neer op circa €1.120 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ritthemsestraat 98 zich tot de wijk Kern Oost-Souburg Oost?

Ritthemsestraat 98 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Kern Oost-Souburg Oost. De buurt telt 893 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ritthemsestraat 98?

Ritthemsestraat 98 is een woonhuis in Kern Oost-Souburg Oost, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ritthemsestraat 98 vergeleken met de buurt?

Ritthemsestraat 98 heeft 175 m² woonoppervlakte en 654 m³ inhoud. Het perceel is 1061 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Kern Oost-Souburg Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €196.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ritthemsestraat 98 en wat betekent dat?

Ritthemsestraat 98 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-08-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ritthemsestraat 98?

Ritthemsestraat 98 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Oost-Souburg Oost?

De wijk Kern Oost-Souburg Oost in Oost-Souburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €196.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Oost-Souburg Oost?

Vanuit Ritthemsestraat 98 in Kern Oost-Souburg Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.