Tussenwoning Ritthemsestraat 81 Oost-Souburg

Ritthemsestraat 81, 4388 JP Oost-Souburg

122 m² Bouwjaar 1982 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Ritthemsestraat 81 is een tussenwoning in Oost-Souburg, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 150 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €196.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
425 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Ritthemsestraat 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ritthemsestraat 81

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
102.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
168.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.94 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (63.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Oost-Souburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Oost-Souburg

1630 Inwoners
880 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
893 Woningvoorraad
€196.000 Gem. woningwaarde Kern Oost-Souburg Oost
53% Koopwoningen
5.435 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ritthemsestraat 81

Vergelijkbare woningen in Oost-Souburg

Veelgestelde vragen over Ritthemsestraat 81

Wat is de geschatte woningwaarde van Ritthemsestraat 81?

De prijsindicatie voor Ritthemsestraat 81 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Oost-Souburg Oost is €196.000. Dat komt neer op circa €1.607 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ritthemsestraat 81 zich tot de wijk Kern Oost-Souburg Oost?

Ritthemsestraat 81 is een tussenwoning van 122 m² in de wijk Kern Oost-Souburg Oost. De buurt telt 893 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ritthemsestraat 81?

Ritthemsestraat 81 is een tussenwoning in Kern Oost-Souburg Oost, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ritthemsestraat 81 vergeleken met de buurt?

Ritthemsestraat 81 heeft 122 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Kern Oost-Souburg Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €196.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ritthemsestraat 81 en wat betekent dat?

Ritthemsestraat 81 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-10-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ritthemsestraat 81?

Ritthemsestraat 81 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 63 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern Oost-Souburg Oost?

De wijk Kern Oost-Souburg Oost in Oost-Souburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €196.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Oost-Souburg Oost?