Tussenwoning Regentessestraat 20 Oost-Souburg

Regentessestraat 20, 4388 JG Oost-Souburg

88 m² Bouwjaar 1959 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Regentessestraat 20 is een tussenwoning in Oost-Souburg, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m², een perceel van 168 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €196.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
88 m²
Perceeloppervlakte
168 m²
Inhoud
329 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Regentessestraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Regentessestraat 20

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
202.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
240.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.6%
CO₂-emissie
41.68 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (67.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Oost-Souburg

1630 Inwoners
880 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
893 Woningvoorraad
€196.000 Gem. woningwaarde Kern Oost-Souburg Oost
53% Koopwoningen
5.435 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Regentessestraat 20

Vergelijkbare woningen in Oost-Souburg

Veelgestelde vragen over Regentessestraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Regentessestraat 20?

De prijsindicatie voor Regentessestraat 20 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Oost-Souburg Oost is €196.000. Dat komt neer op circa €2.227 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Regentessestraat 20 zich tot de wijk Kern Oost-Souburg Oost?

Regentessestraat 20 is een tussenwoning van 88 m² in de wijk Kern Oost-Souburg Oost. De buurt telt 893 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Regentessestraat 20?

Regentessestraat 20 is een tussenwoning in Kern Oost-Souburg Oost, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Regentessestraat 20 vergeleken met de buurt?

Regentessestraat 20 heeft 88 m² woonoppervlakte en 329 m³ inhoud. Het perceel is 168 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Kern Oost-Souburg Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €196.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Regentessestraat 20 en wat betekent dat?

Regentessestraat 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Regentessestraat 20?

Regentessestraat 20 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 67 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern Oost-Souburg Oost?

De wijk Kern Oost-Souburg Oost in Oost-Souburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €196.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Oost-Souburg Oost?