Eengezinswoning, tussenwoning De Deckerestraat 32 Oost-Souburg

De Deckerestraat 32, 4388 HX Oost-Souburg

125 m² Bouwjaar 2015 5 kamers 4 slaapkamers Label A

De Deckerestraat 32 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oost-Souburg, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 146 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €196.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
146 m²
Inhoud
453 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor De Deckerestraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Deckerestraat 32

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (75.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Oost-Souburg

1630 Inwoners
880 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
893 Woningvoorraad
€196.000 Gem. woningwaarde Kern Oost-Souburg Oost
53% Koopwoningen
5.435 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Deckerestraat 32

Vergelijkbare woningen in Oost-Souburg

Veelgestelde vragen over De Deckerestraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van De Deckerestraat 32?

De prijsindicatie voor De Deckerestraat 32 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Oost-Souburg Oost is €196.000. Dat komt neer op circa €1.568 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Deckerestraat 32 zich tot de wijk Kern Oost-Souburg Oost?

De Deckerestraat 32 is een eengezinswoning, tussenwoning van 125 m² in de wijk Kern Oost-Souburg Oost. De buurt telt 893 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Deckerestraat 32?

De Deckerestraat 32 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kern Oost-Souburg Oost, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is De Deckerestraat 32 vergeleken met de buurt?

De Deckerestraat 32 heeft 125 m² woonoppervlakte en 453 m³ inhoud. Het perceel is 146 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kern Oost-Souburg Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €196.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Deckerestraat 32 en wat betekent dat?

De Deckerestraat 32 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van De Deckerestraat 32?

De Deckerestraat 32 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 75 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern Oost-Souburg Oost?

De wijk Kern Oost-Souburg Oost in Oost-Souburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €196.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Oost-Souburg Oost?

Vanuit De Deckerestraat 32 in Kern Oost-Souburg Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.