Streetview De Deckerestraat 18 Oost-Souburg

De Deckerestraat 18, 4388 HW Oost-Souburg

84 m² Bouwjaar 1938 4 kamers Label G

De Deckerestraat 18 is een woonhuis in Oost-Souburg, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m², een perceel van 138 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €196.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
84 m²
Perceeloppervlakte
138 m²
Inhoud
265 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor De Deckerestraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Deckerestraat 18

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Oost-Souburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Oost-Souburg

1630 Inwoners
880 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
893 Woningvoorraad
€196.000 Gem. woningwaarde Kern Oost-Souburg Oost
53% Koopwoningen
5.435 Inwoners per km²

Locatie van De Deckerestraat 18

Vergelijkbare woningen in Oost-Souburg

Veelgestelde vragen over De Deckerestraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van De Deckerestraat 18?

De prijsindicatie voor De Deckerestraat 18 ligt rond €60.000 tot €85.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Oost-Souburg Oost is €196.000. Dat komt neer op circa €2.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Deckerestraat 18 zich tot de wijk Kern Oost-Souburg Oost?

De Deckerestraat 18 is een woonhuis van 84 m² in de wijk Kern Oost-Souburg Oost. De buurt telt 893 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Deckerestraat 18?

De Deckerestraat 18 is een woonhuis in Kern Oost-Souburg Oost, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is De Deckerestraat 18 vergeleken met de buurt?

De Deckerestraat 18 heeft 84 m² woonoppervlakte en 265 m³ inhoud. Het perceel is 138 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Kern Oost-Souburg Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €196.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Deckerestraat 18 en wat betekent dat?

De Deckerestraat 18 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van De Deckerestraat 18?

De Deckerestraat 18 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Oost-Souburg Oost?

De wijk Kern Oost-Souburg Oost in Oost-Souburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €196.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Oost-Souburg Oost?

Vanuit De Deckerestraat 18 in Kern Oost-Souburg Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.