Halfvrijstaande woning Vlissingsestraat 114 Oost-Souburg

Vlissingsestraat 114, 4388 HG Oost-Souburg

93 m² Bouwjaar 1935 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Vlissingsestraat 114 is een halfvrijstaande woning in Oost-Souburg, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 149 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €207.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
149 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€230.000 tot €280.000
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Vlissingsestraat 114

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlissingsestraat 114

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
272.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
337.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.2%
CO₂-emissie
59.23 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (83.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Oost-Souburg

2045 Inwoners
1035 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1045 Woningvoorraad
€207.000 Gem. woningwaarde Kern Oost-Souburg West
73% Koopwoningen
5.201 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vlissingsestraat 114

Vergelijkbare woningen in Oost-Souburg

Veelgestelde vragen over Vlissingsestraat 114

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlissingsestraat 114?

De prijsindicatie voor Vlissingsestraat 114 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Oost-Souburg West is €207.000. Dat komt neer op circa €2.226 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlissingsestraat 114 zich tot de wijk Kern Oost-Souburg West?

Vlissingsestraat 114 is een halfvrijstaande woning van 93 m² in de wijk Kern Oost-Souburg West. De buurt telt 1.045 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.201 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlissingsestraat 114?

Vlissingsestraat 114 is een halfvrijstaande woning in Kern Oost-Souburg West, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vlissingsestraat 114 vergeleken met de buurt?

Vlissingsestraat 114 heeft 93 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kern Oost-Souburg West ligt de gemiddelde woningwaarde op €207.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlissingsestraat 114 en wat betekent dat?

Vlissingsestraat 114 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-11-28. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 59.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vlissingsestraat 114?

Vlissingsestraat 114 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 83 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern Oost-Souburg West?

De wijk Kern Oost-Souburg West in Oost-Souburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €207.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.