Benedenwoning (appartement) Vlissingsestraat 47 Oost-Souburg

Vlissingsestraat 47, 4388 HB Oost-Souburg

59 m² Bouwjaar 2023 2 kamers 1 slaapkamers Label A+++

Vlissingsestraat 47 is een benedenwoning (appartement) in Oost-Souburg, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m² en 2 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €207.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
59 m²
Inhoud
230 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Vlissingsestraat 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlissingsestraat 47

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
78.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
34.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
64.7%
CO₂-emissie
8.08 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies en Woningborg Garantiecertificaat

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (4.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Oost-Souburg

2045 Inwoners
1035 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1045 Woningvoorraad
€207.000 Gem. woningwaarde Kern Oost-Souburg West
73% Koopwoningen
5.201 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vlissingsestraat 47

Vergelijkbare woningen in Oost-Souburg

Veelgestelde vragen over Vlissingsestraat 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlissingsestraat 47?

De prijsindicatie voor Vlissingsestraat 47 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Oost-Souburg West is €207.000. Dat komt neer op circa €3.508 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlissingsestraat 47 zich tot de wijk Kern Oost-Souburg West?

Vlissingsestraat 47 is een benedenwoning (appartement) van 59 m² in de wijk Kern Oost-Souburg West. De buurt telt 1.045 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.201 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlissingsestraat 47?

Vlissingsestraat 47 is een benedenwoning (appartement) in Kern Oost-Souburg West, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vlissingsestraat 47 vergeleken met de buurt?

Vlissingsestraat 47 heeft 59 m² woonoppervlakte en 230 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Kern Oost-Souburg West ligt de gemiddelde woningwaarde op €207.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlissingsestraat 47 en wat betekent dat?

Vlissingsestraat 47 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-10-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vlissingsestraat 47?

Vlissingsestraat 47 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 4 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern Oost-Souburg West?

De wijk Kern Oost-Souburg West in Oost-Souburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €207.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Oost-Souburg West?