Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Iersezeestraat 8 Oost-Souburg

Iersezeestraat 8, 4388 GX Oost-Souburg

113 m² Bouwjaar 1994 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Iersezeestraat 8 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Oost-Souburg, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 289 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €220.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
289 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Iersezeestraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Iersezeestraat 8

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
114.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
168.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.6%
CO₂-emissie
30.81 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (116.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Oost-Souburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Oost-Souburg

1270 Inwoners
530 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
530 Woningvoorraad
€220.000 Gem. woningwaarde Zeewijksingel
85% Koopwoningen
4.382 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Iersezeestraat 8

Vergelijkbare woningen in Oost-Souburg

Veelgestelde vragen over Iersezeestraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Iersezeestraat 8?

De prijsindicatie voor Iersezeestraat 8 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeewijksingel is €220.000. Dat komt neer op circa €1.947 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Iersezeestraat 8 zich tot de wijk Zeewijksingel?

Iersezeestraat 8 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 113 m² in de wijk Zeewijksingel. De buurt telt 530 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.382 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Iersezeestraat 8?

Iersezeestraat 8 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Zeewijksingel, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Iersezeestraat 8 vergeleken met de buurt?

Iersezeestraat 8 heeft 113 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 289 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Zeewijksingel ligt de gemiddelde woningwaarde op €220.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Iersezeestraat 8 en wat betekent dat?

Iersezeestraat 8 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Iersezeestraat 8?

Iersezeestraat 8 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 116 m².

Hoe is de woningmarkt in Zeewijksingel?

De wijk Zeewijksingel in Oost-Souburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €220.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeewijksingel?

Vanuit Iersezeestraat 8 in Zeewijksingel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 0.6 km.