Streetview J.I. Sandersestraat 69 Oost-Souburg

J.I. Sandersestraat 69, 4388 ED Oost-Souburg

125 m² Bouwjaar 2007 5 kamers 4 slaapkamers Label A

J.I. Sandersestraat 69 is een woonhuis in Oost-Souburg, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 142 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €207.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
142 m²
Inhoud
510 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor J.I. Sandersestraat 69

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel J.I. Sandersestraat 69

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oost-Souburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Oost-Souburg

2045 Inwoners
1035 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1045 Woningvoorraad
€207.000 Gem. woningwaarde Kern Oost-Souburg West
73% Koopwoningen
5.201 Inwoners per km²

Locatie van J.I. Sandersestraat 69

Vergelijkbare woningen in Oost-Souburg

Veelgestelde vragen over J.I. Sandersestraat 69

Wat is de geschatte woningwaarde van J.I. Sandersestraat 69?

De prijsindicatie voor J.I. Sandersestraat 69 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Oost-Souburg West is €207.000. Dat komt neer op circa €1.656 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt J.I. Sandersestraat 69 zich tot de wijk Kern Oost-Souburg West?

J.I. Sandersestraat 69 is een woonhuis van 125 m² in de wijk Kern Oost-Souburg West. De buurt telt 1.045 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.201 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op J.I. Sandersestraat 69?

J.I. Sandersestraat 69 is een woonhuis in Kern Oost-Souburg West, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is J.I. Sandersestraat 69 vergeleken met de buurt?

J.I. Sandersestraat 69 heeft 125 m² woonoppervlakte en 510 m³ inhoud. Het perceel is 142 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kern Oost-Souburg West ligt de gemiddelde woningwaarde op €207.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van J.I. Sandersestraat 69 en wat betekent dat?

J.I. Sandersestraat 69 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van J.I. Sandersestraat 69?

J.I. Sandersestraat 69 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Oost-Souburg West?

De wijk Kern Oost-Souburg West in Oost-Souburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €207.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Oost-Souburg West?