Bungalow, vrijstaande woning Nieuwer Amstelstraat 6 Oost-Souburg

Nieuwer Amstelstraat 6, 4388 AD Oost-Souburg

171 m² Bouwjaar 1963 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Nieuwer Amstelstraat 6 is een bungalow, vrijstaande woning in Oost-Souburg, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 1265 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €207.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
1265 m²
Inhoud
700 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€700.000 tot €800.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Nieuwer Amstelstraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwer Amstelstraat 6

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
136 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.9%
CO₂-emissie
32.15 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Oost-Souburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Oost-Souburg

2045 Inwoners
1035 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1045 Woningvoorraad
€207.000 Gem. woningwaarde Kern Oost-Souburg West
73% Koopwoningen
5.201 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwer Amstelstraat 6

Vergelijkbare woningen in Oost-Souburg

Veelgestelde vragen over Nieuwer Amstelstraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwer Amstelstraat 6?

De prijsindicatie voor Nieuwer Amstelstraat 6 ligt rond €700.000 tot €800.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Oost-Souburg West is €207.000. Dat komt neer op circa €1.211 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwer Amstelstraat 6 zich tot de wijk Kern Oost-Souburg West?

Nieuwer Amstelstraat 6 is een bungalow, vrijstaande woning van 171 m² in de wijk Kern Oost-Souburg West. De buurt telt 1.045 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.201 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwer Amstelstraat 6?

Nieuwer Amstelstraat 6 is een bungalow, vrijstaande woning in Kern Oost-Souburg West, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nieuwer Amstelstraat 6 vergeleken met de buurt?

Nieuwer Amstelstraat 6 heeft 171 m² woonoppervlakte en 700 m³ inhoud. Het perceel is 1265 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Kern Oost-Souburg West ligt de gemiddelde woningwaarde op €207.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwer Amstelstraat 6 en wat betekent dat?

Nieuwer Amstelstraat 6 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwer Amstelstraat 6?

Nieuwer Amstelstraat 6 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kern Oost-Souburg West?

De wijk Kern Oost-Souburg West in Oost-Souburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €207.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.