Streetview Burgemeester G W Stroinkweg 199 Onna

Burgemeester G W Stroinkweg 199, 8344 XR Onna

219 m² Bouwjaar 1930 Label C

Burgemeester G W Stroinkweg 199 is een woonhuis in Onna, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m² en een perceel van 2195 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €330.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
219 m²
Perceeloppervlakte
2195 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester G W Stroinkweg 199

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester G W Stroinkweg 199

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
141.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
190.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.8%
CO₂-emissie
34.22 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Onna

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Onna

95 Inwoners
45 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
48 Woningvoorraad
€330.000 Gem. woningwaarde Onna
75% Koopwoningen
644 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester G W Stroinkweg 199

Vergelijkbare woningen in Onna

Veelgestelde vragen over Burgemeester G W Stroinkweg 199

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester G W Stroinkweg 199?

De prijsindicatie voor Burgemeester G W Stroinkweg 199 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Onna is €330.000. Dat komt neer op circa €1.507 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester G W Stroinkweg 199 zich tot de wijk Onna?

Burgemeester G W Stroinkweg 199 is een woonhuis van 219 m² in de wijk Onna. De buurt telt 48 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 644 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester G W Stroinkweg 199?

Burgemeester G W Stroinkweg 199 is een woonhuis in Onna, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester G W Stroinkweg 199 vergeleken met de buurt?

Burgemeester G W Stroinkweg 199 heeft 219 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2195 m². In Onna ligt de gemiddelde woningwaarde op €330.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester G W Stroinkweg 199 en wat betekent dat?

Burgemeester G W Stroinkweg 199 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.22 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Onna?

De wijk Onna in Onna (Overijssel) kenmerkt zich door 95 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €330.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Onna?

Vanuit Burgemeester G W Stroinkweg 199 in Onna bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Onna?