Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 483 m²
- Perceeloppervlakte
- 5533 m²
- Inhoud
- 1876 m³
- Kamers
- 15
- Slaapkamers
- 11
Burgemeester G W Stroinkweg 124 is een woonhuis in Onna, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 483 m², een perceel van 5533 m² en 15 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €330.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester G W Stroinkweg 124
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
3 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
2.3 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
2.8 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Onna is €330.000. Dat komt neer op circa €683 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester G W Stroinkweg 124 is een woonhuis van 483 m² in de wijk Onna. De buurt telt 48 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 644 inwoners per km².
Burgemeester G W Stroinkweg 124 is een woonhuis in Onna, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Burgemeester G W Stroinkweg 124 heeft 483 m² woonoppervlakte en 1876 m³ inhoud. Het perceel is 5533 m². Met 15 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Onna ligt de gemiddelde woningwaarde op €330.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester G W Stroinkweg 124 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-09-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Burgemeester G W Stroinkweg 124 heeft 15 kamers waarvan 11 slaapkamers.
De wijk Onna in Onna (Overijssel) kenmerkt zich door 95 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €330.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Burgemeester G W Stroinkweg 124 in Onna bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.