Streetview Burgemeester G W Stroinkweg 109 Onna

Burgemeester G W Stroinkweg 109, 8344 XN Onna

280 m² Bouwjaar 1920 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Burgemeester G W Stroinkweg 109 is een woonhuis in Onna, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 280 m², een perceel van 2750 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
280 m²
Perceeloppervlakte
2750 m²
Inhoud
1150 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester G W Stroinkweg 109

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester G W Stroinkweg 109

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Onna

Onderwijs

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

3.4 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Onna

210 Inwoners
85 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
81 Woningvoorraad
€455.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Onna
95% Koopwoningen
78 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester G W Stroinkweg 109

Vergelijkbare woningen in Onna

Veelgestelde vragen over Burgemeester G W Stroinkweg 109

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester G W Stroinkweg 109?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Onna is €455.000. Dat komt neer op circa €1.625 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester G W Stroinkweg 109 zich tot de wijk Buitengebied Onna?

Burgemeester G W Stroinkweg 109 is een woonhuis van 280 m² in de wijk Buitengebied Onna. De buurt telt 81 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 78 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester G W Stroinkweg 109?

Burgemeester G W Stroinkweg 109 is een woonhuis in Buitengebied Onna, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester G W Stroinkweg 109 vergeleken met de buurt?

Burgemeester G W Stroinkweg 109 heeft 280 m² woonoppervlakte en 1150 m³ inhoud. Het perceel is 2750 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 56 m² per kamer. In Buitengebied Onna ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester G W Stroinkweg 109 en wat betekent dat?

Burgemeester G W Stroinkweg 109 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-05-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester G W Stroinkweg 109?

Burgemeester G W Stroinkweg 109 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Onna?

De wijk Buitengebied Onna in Onna (Overijssel) kenmerkt zich door 210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.