Streetview Waalbandijk 97 Ochten

Waalbandijk 97, 4051 CK Ochten

303 m² Bouwjaar 1800 14 kamers Label C

Waalbandijk 97 is een woonhuis in Ochten, gebouwd in 1800. De woning heeft een woonoppervlakte van 303 m² en 14 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1800
Woonoppervlakte
303 m²
Inhoud
1090 m³
Kamers
14

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Waalbandijk 97

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waalbandijk 97

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ochten

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.3 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.8 km

Buurtinformatie in Ochten

795 Inwoners
350 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
202 Woningvoorraad
€461.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Ochten
80% Koopwoningen
94 Inwoners per km²

Locatie van Waalbandijk 97

Vergelijkbare woningen in Ochten

Veelgestelde vragen over Waalbandijk 97

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalbandijk 97?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Ochten is €461.000. Dat komt neer op circa €1.521 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalbandijk 97 zich tot de wijk Verspreide huizen Ochten?

Waalbandijk 97 is een woonhuis van 303 m² in de wijk Verspreide huizen Ochten. De buurt telt 202 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 94 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalbandijk 97?

Waalbandijk 97 is een woonhuis in Verspreide huizen Ochten, gebouwd in 1800 (226 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Waalbandijk 97 vergeleken met de buurt?

Waalbandijk 97 heeft 303 m² woonoppervlakte en 1090 m³ inhoud. Met 14 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Verspreide huizen Ochten ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waalbandijk 97 en wat betekent dat?

Waalbandijk 97 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-03-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waalbandijk 97?

Waalbandijk 97 heeft 14 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Ochten?

De wijk Verspreide huizen Ochten in Ochten (Gelderland) kenmerkt zich door 795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Ochten?

Vanuit Waalbandijk 97 in Verspreide huizen Ochten bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 2.5 km.