Hoekwoning Secretaris Mulderweg 31 Nunspeet

Secretaris Mulderweg 31, 8071 HL Nunspeet

117 m² Bouwjaar 1957 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Secretaris Mulderweg 31 is een hoekwoning in Nunspeet, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 465 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
465 m²
Inhoud
411 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Secretaris Mulderweg 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Secretaris Mulderweg 31

Tuin
Ja (250.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nunspeet

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

12.2 km

Buurtinformatie in Nunspeet

9195 Inwoners
3995 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
4081 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Nunspeet-West
61% Koopwoningen
3.412 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Secretaris Mulderweg 31

Vergelijkbare woningen in Nunspeet

Veelgestelde vragen over Secretaris Mulderweg 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Secretaris Mulderweg 31?

De prijsindicatie voor Secretaris Mulderweg 31 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Nunspeet-West is €347.000. Dat komt neer op circa €2.966 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Secretaris Mulderweg 31 zich tot de wijk Nunspeet-West?

Secretaris Mulderweg 31 is een hoekwoning van 117 m² in de wijk Nunspeet-West. De buurt telt 4.081 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.412 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Secretaris Mulderweg 31?

Secretaris Mulderweg 31 is een hoekwoning in Nunspeet-West, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Secretaris Mulderweg 31 vergeleken met de buurt?

Secretaris Mulderweg 31 heeft 117 m² woonoppervlakte en 411 m³ inhoud. Het perceel is 465 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Nunspeet-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Secretaris Mulderweg 31 en wat betekent dat?

Secretaris Mulderweg 31 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Secretaris Mulderweg 31?

Secretaris Mulderweg 31 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 250 m².

Hoe is de woningmarkt in Nunspeet-West?

De wijk Nunspeet-West in Nunspeet (Gelderland) kenmerkt zich door 9.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nunspeet-West?

Vanuit Secretaris Mulderweg 31 in Nunspeet-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.