Streetview Mgr Frenkenstraat 53 Nuenen

Mgr Frenkenstraat 53, 5674 RV Nuenen

113 m² Bouwjaar 1965 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Mgr Frenkenstraat 53 is een woonhuis in Nuenen, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 598 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €509.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
598 m²
Inhoud
523 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Mgr Frenkenstraat 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mgr Frenkenstraat 53

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
190.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
387.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
71.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nuenen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Nuenen

1895 Inwoners
785 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
799 Woningvoorraad
€509.000 Gem. woningwaarde Gerwen
85% Koopwoningen
593 Inwoners per km²

Locatie van Mgr Frenkenstraat 53

Vergelijkbare woningen in Nuenen

Veelgestelde vragen over Mgr Frenkenstraat 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Mgr Frenkenstraat 53?

De gemiddelde woningwaarde in Gerwen is €509.000. Dat komt neer op circa €4.504 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mgr Frenkenstraat 53 zich tot de wijk Gerwen?

Mgr Frenkenstraat 53 is een woonhuis van 113 m² in de wijk Gerwen. De buurt telt 799 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 593 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mgr Frenkenstraat 53?

Mgr Frenkenstraat 53 is een woonhuis in Gerwen, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mgr Frenkenstraat 53 vergeleken met de buurt?

Mgr Frenkenstraat 53 heeft 113 m² woonoppervlakte en 523 m³ inhoud. Het perceel is 598 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Gerwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €509.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mgr Frenkenstraat 53 en wat betekent dat?

Mgr Frenkenstraat 53 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-04-25. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 71.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mgr Frenkenstraat 53?

Mgr Frenkenstraat 53 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Gerwen?

De wijk Gerwen in Nuenen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €509.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gerwen?

Vanuit Mgr Frenkenstraat 53 in Gerwen bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.